از پوسته بزرگ آموزش آنلاین دیجی اکادمی رونمایی شد ...
021284284
0

دوره آموزشی PBA فنون مذاکره و زبان بدن PBA Negotiation Techniques and Body Language E-learningA

در دوره آموزشی فنون مذاکره و زبان بدن مخاطبین با اهمیت مذاکره در کسب و کار،نحوه مذاکره و استفاده و شناسایی زبان بدن در حین مذاکره آشنا می شوند.
مذاکره در تعریف امروزی به فرآیند گفت‌وگو محور اطلاق می‌شود که روی یک موضوع مشخص به منظور حل یک اختلاف یا رسیدن به منافع مشترک بین دو یا چند نفر یا گروه انجام می‌پذیرد. در مذاکره باید خیلی حرفه‌ای برخورد کرد زیرا مذاکرات عموماً برای گرفتن امتیاز است و در مذاکره‌ای که شما تصمیم به شرکت در آن گرفته‌اید یا باید امتیاز بگیرید و یا باید امتیاز بدهید.قطعاً مذاکره‌ای خوش‌آیند است که شما بتوانید بیشترین امتیازات را بگیرید و کمترین امتیازات را بدهید و در عین حال طرف مقابل را نیز مایل به ادامه همکاری نگه دارد!
یکی از مهم ترین خصوصیات انسان که او را نسبت به سایر موجودات برتری می دهد قدرت تکلم و سخن گفتن اوست. او می تواند با به کارگیری کلمات و جملات احساسات و نیات درونی اش را بیان کند و دیگران را از آن آگاه نماید. از طرفی خواسته یا ناخواسته در فضایی که آن را سکوت و خاموشی می نامیم و با زبان بی زبانی تنها با آنچه «body language» یا زبان حرکات بدن و اجزای آن خوانده می شود، می تواند به خوبی احساسی را انتقال داده یا معنای کلامی را تغییر دهد. هرگز اظهار دوستی و علاقه شخصی در حالی که اخم کرده و ترشرویی نشان می دهد، قابل قبول نیست. بنابراین به کارگیری این دو زبان در یک جهت و راستا می تواند به خوبی در بیان هیجانات، عواطف و احساسات به کار رود. اما در میان دنیای خاموش و بی زبانی، زبان های گویای دیگری هم هستند.زبان بدن شامل دو قسمت می باشد یکی زبان حرکات بدن و دیگری زبان آرایش و ظاهر بدن.
دوره آموزشی شامل ۲۸۸ دقیقه آموزش صوتی می باشد.
v:99

دیدگاه کاربران
 • محمدی 21 مرداد 1397

  برای هماهنگی ثبت نام چه اقدامی باید انجام بدم؟

  • مدیر کل سایت 5 شهریور 1397

   لطفا با کارشناسان مشاوره ما تماس حاصل فرمایید یا از طریق وب سایت ثبت نام کنید.

 • محمدی 21 مرداد 1397

  من گام ۱ که ثبت نام هست رو کلیک میکنم ولی هیچ اتفاقی نمیفته. در صورت امکان راهنمایی بفرمایید. آدرس جیمیل را دادم. شماره تماسم ****

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *