×

ترجمه مدرک با مهر دادگستری

مدرک با ترجمه رسمی و مهر دادگستری

ترجمه مدرک با مهر دادگستری

 

 جهت درخواست تأییدیه قوه قضائیه گواهینامه های باما به موارد زیر دقت کنید:

ترجمه گواهینامه صادر شده توسط بنیاد آموزش های مجازی ایرانیان مورد تأیید وزارت دادگستری کشور می باشد.


 ترجمه با تایید دادگستری


گواهی های مورد تأیید وزارت دادگستری صادر شده توسط بنیاد آموزش های مجازی ایرانیان (باما) بر طبق بررسی ها و تاییدیه های کارشناسان این سازمان از روند آموزشی ما می باشد.

 

  • گواهی های مورد تأیید وزارت دادگستری صادر شده توسط بنیاد آموزش های مجازی ایرانیان (باما)  به نام دانش پژوه صادر خواهد شد و هرگونه خرید و فروش گواهی و سوء استفاده از گواهینامه صادره منجربه باطل شدن تأییدیه میگردد.

 

  • گواهی های مورد تأیید وزارت دادگستری صادر شده توسط بنیاد آموزش های مجازی ایرانیان (باما) در سایت رسمی باما قابل ردیابی و گواهی ها  قابل استعلام می باشد.


** توجه نمایید جهت درخواست  تائید دادگستری می بایست حتما در دوره مورد نظر بنیاد آموزش مجازی ایرانیان ثبت نام نموده باشید

**  به دلیل آنکه جهت اخد تاییدیه ها موجود بودن اصل گواهینامه پایان دوره آموزشی شما و ارایه آن الزامیست لذا درخواست این تاییدیه ها را همزمان با ثبت نام در دوره و یا نهایتا تا قبل از ارایه پروژه پایان دوره خود ثبت نمایید.


ترجمه رسمی با تایید دادگستری مدرک آموزشی


برای درخواست تأییدیه قوه قضائیه گواهی صادره ایباما  (این هزینه بابت دستمزد مترجم رسمی بابت مهر ترجمه رسمی دادگستری و همچنین باطل نمودن تمبر دادگستری و ثبت مهر دادگستری بر روی ترجمه رسمی دادگستری و رفت و آمد های مکرر از متقاضیان دریافت می گردد)

قیمت: 595000 تومان

علی محمدپور در تاریخ شنبه 22 سپتامبر 2018 گفت:

سلام
خسته نباشید
اگر چند ماه بعد از گذراندن دوره ها نیاز به گواهینامه و مدرک خاصی داشته باشیم میشه گرفت یا مجدد باید دوره رو طی کرد؟

    مدیر کل سایت در تاریخ سه‌شنبه 25 سپتامبر 2018 گفت:

    شما با گذراندن یک دوره و موفقیت در ارزیابی در هر زمان که تمایل دارید می توانید هر گواهینامه ای که در سایت ارائه می شود بدون ارزیابی مجدد و آزمون اخذ نمایید.

امیر در تاریخ دوشنبه 19 آوریل 2021 گفت:

با سلام و درود ایا فقط مدارک بین المللی به نوعی ارزشمند هستند یا مدارک صادره شده از خود اکادمی هم قابلیت ارائه جهت مهاجرت را دارد؟

    مدیر کل سایت در تاریخ جمعه 07 می 2021 گفت:

    مدارک فارسی قابلیت ترجمه رسمی دارد و برای مهاجرت کاربردی است

دیدگاه شما نسبت به این موضوع چیست ؟