×

مقالات علمی و آموزشی مقاله های کامپیوتر و اینترنت

معرفی اف ال استودیو

معرفی اف ال استودیو

اف ال استودیو FL Studio (که سابق با نام Fruity Loops شناخته می شد) یک نرم افزار دیجیتال DAW ، توسط کمپانی بلژیکی Image Line تولید شده است . ساختار چیدمان نت ها دراف ال استودیو FL Studio ، به صورت پَتِرن Pattern بوده و این نرم افزار همیشه جزء یکی از پر کاربر ترین نرم افزار های آهنگسازی دیجیتال در سطح جهانی می باشد.

معرفی اف ال استودیو FL Studio

اولین نسخه ی این نرم افزار میزبان ، FL Studio 1.0.0 ، توسط شخصی به نام Didien Dambrin بلژیکی در دسامبر سال ۱۹۹۷ منتشر شد. اما آغاز رسمی آن ، در سال ۱۹۹۸ بود در حالی که اف ال استودیو FL Studio ، تنها نرم افزاری با چهار کانال channel و به همراه MIDI Drum بود.

اف ال استودیو FL Studio به سرعت تحت ارتقا و توسعه ی فراوان قرار گرفت . طوری که تبدیل به نرم افزاری محبوب و کامل شد . اف ال استودیو FL Studio ، از ابتدا تا کنون ، تحت ۱۰ ارتقا Update عظیم قرار گرفته و در آپریل سال ۲۰۱۳ نسخه ی شماره ی ۱۱ را منتشر شد . اف ال استودیو FL Studio توسط آهنگ سازان الکترونیک و DJ هایی مطرح چون Afro Jack , Avici ، و ۹th wonder مورد استفاده قرار می گیرد. FL Studio در چهار ویرایش مختلف برای ویندوز شامل : FL Studio Express, Fruity Edition, Producer Edition, Signature Bundle تولید شده است .

همچنین نسخه ی اف ال استودیو موبایل FL Studio Mobile را برای موبایل ها و دستگاه های اندروید به تولید رسیده است .


جهت ثبت نام دردوره آموزشی اف ال استودیو بر روی تصویر فوق کلیک نمایید.

دوره غیر حضوری است و محتوای الکترونیکی در قالب CD یا DVD به آدرستان ارسال می گردد.

پس از پایان گواهی ومدرک معتبر آموزش اف ال استودیو با قابلیت ترجمه رسمی دریافت می نمایید.

مشاوره رایگان: ۰۲۱۲۸۴۲۸۴ و ۰۹۱۳۰۰۰۱۶۸۸ و ۰۹۳۳۰۰۲۲۲۸۴ و ۰۹۳۳۰۰۳۳۲۸۴ و ۰۹۳۳۰۰۸۸۲۸۴ و ۰۹۳۳۰۰۹۹۲۸۴


ویژگی های نرم افزار FL STUDIO

به عنوان یک نرم افزار میزبان DAW ، اف ال استودیو خدماتی مانند : کشش زمانی – کنترل زیر و بمی اصوات – برش بیت و ویرایش فایل های صوتی را به خوبی ارائه می کند . نسخه ی ۱۱ که جدید ترین نسخه ی اف ال استودیو FL Studio است در سال ۲۰۱۳ منتشر شد ؛ و شامل امکاناتی چون : multi-touch support ، ارتقا automotion روی tempo ، پلاگین های جدیدی چون Bass Drum ، GSM ، Effector , Patcher ، و قسمت های جدیدی در پبانو رول VFX Key Mapper, VFX Color Mapper می باشد . و حتی در نسخه ی ۸ ، می تواند تا ۶۴ ترک را به طور همزمان ضبط کند . خروجی صداها با فرمت های Zip ، Mp3 ، Midi ، Ogg ، WAV و یا فرمت اختصاصی نرم افزار ، .Flp امکان پذیر است .

اف ال استودیو FL Studio ، از وی اس تی VST Instrument و سرویس ReWire پشتیبانی کرده و شرکت Image Line ، همچنین وی اس تی ها و برنامه های صدابرداری دیگری را نیز ارائه کرده است . از ویژگی های کاربردی این نرم افزار ؛ خدمات رایگان فراوانی مانند به روز رسانی های آنلاین ، می باشد . در نسخه ی ۹ ، توانایی پردازش افکت ها به صورت Multi Core برای دستگاه های چند هسته ای ارائه شد . همچنین میکسر این نسخه ، از هر تعداد کانال Channel پشتیبانی می کند.

هم اکنون این نرم افزار برای دو سیستم عامل زیر تولید شده است :

نرم افزار FL Studio برای ویندوز

نرم افزار FL Studio برای مک

دیدگاه شما نسبت به این موضوع چیست ؟

راهنمای شرکت در دوره های مجازی:

آیا میدانید شما می توانید مرتبط با علاقه خود در دوره های آموزش مجازی بنیاد شرکت و بسته های آموزشی جامع درب منزل دریافت نموده و پس از پایان دوره برای خود مدرک معتبر ملی و بین المللی اخذ نمایید ؟

01 ثبت نام آنلاین در دوره های مورد نظر
02 دریافت بسته آموزشی و مطالعه محتوا
03 شرکت در ارزیابی آنلاین و ارسال پروژه
04 دریافت مدرک پایان دوره درب منزل

فرم درخواست مشاوره رایگان :

اهدافی که تمایل دارید بنیاد در راه رسیدن به آن ها مشاور شما باشد :

تدریس در بنیاد و کسب درآمد

درآمد میلیونی اینترنتی

آزمون های ادواری بنیاد

درآمد میلیونی اینترنتی

آموزش رایگان صوتی و PDF

در هر کسب و کاری که هستید ما به شما کمک می کنیم تا رزومه فردی و رزومه بنگاه اقتصادی خود را تقویت نمایید و فروش خود را افزایش دهید:

مزایای اخذ مدرک ایزو معتبر :

تسهیل شرایط اخذ مجوزهای گوناگون

ارتقاء سطح سازمان و افزایش رضایت

کسب امتیاز در مناقصه و مزایده ها

افزایش نفوذ تبلیغات و تقویت برند

فروش و مشتریان خود را افزایش دهید

اولین نرم افزار بانک اطلاعات مشاغل دارای مجوز در کشور

اطلاعات مشاغل بیش از ۲ میلیون بنگاه اقتصادی

جستجوی پیشرفته | امکان سفارشی سازی | امکان ارسال پیامک