×

مدارک معتبر داخلی

دوره های آموزشی زیر نظر سازمان ملی استاندارد

همکار آموزش منطقه چهار کشور و فعال در سطح ملی

داوطلبان پس از شرکت در دوره های آموزشی مربوط به صورت مجازی (ایباما) و حضوری شرکت توسعه دهندکان سیستم ابتکار و موفقیت در آزمون و ارزیابی میتوانند درخواست این نوع از گواهینامه را داشته باشند ، در متن این گواهی شماره مجوز همکار آموزشی سازمان ملی استاندارد قید می گردد و از اعتبار بالایی برخوردار است. دوره هایی که در وب سایت موجود هستند طی تقویم آموزشی مشخص به اطلاع متقاضیان میرسد و در زمینه های آموزشی دوره های تدوین استاندارد، سیستم های مدیریت کیفیت، تکنیک های کیفیت و فنی مهندسی صنایع شیمیایی، و پلیمر، میکروبیولوژی می باشد.

دوره های آموزشی کارکنان دولت

آموزش مجازی زیر نظر سازمان برنامه و بودجه کشور

کارکنان دولت به صورت مستقل و یا از طریق درخواست به سازمان خویش می توانند تحت بستر بنیاد و شرکت توسعه دهندگان سیستم ابتکار دوره های آموزشی در رشته فناوری اطلاعات را انتخاب نموده و پس از شرکت در دوره و موفقیت در آزمون و ارزیابی پایان دوره از این نوع گواهی که کد رهگیری مجوز از سازمان برنامه و بودجه در آن قید می گردد بهره مند گردند. دوره های سایت که این قابلیت را دارند در توضیحات دوره مربوط قید می گردد، اما همواره میتوانید از مشاوره رایگان ما نیز بهرهمند گردید.

دوره های آموزشگاه علمی آزاد فنی حرفه ای

خصوصی، سمینار، ترکیبی، حضوری

علاقه مندان به شرکت در عنوان دوره های موجود در رشته های مدیریت صنایع| مالی بازرگانی | فناوری اطلاعات در بیش از ۴۰۰ عنوان دوره آموزشی که علاقه مند باشند پس از ثبت نام و شرکت در دوره مذکور گواهی حضور در دوره و پس از موفقیت در آزمون گواهی پایان دوره آموزشی را اخذ می نمایند و همچنین در صورت آمادگی می توانید درخواست معرفی به آزمون و شرکت در آزمون های الکترونیک سازمان آموزش فنی حرفه ای دهید و پس از موفقیت در آزمون فنی حرفه ای گواهی پایان دوره با مهر سازمان فنی و حرفه ای نیز اخذ نمایید.

ترجمه رسمی مدارک

به همراه مهر دادگستری و وزارت امور خارجه

مدارک اعطایی فارسی از طریق ایباما قابلیت ترجمه رسمی و همچنین تایید دادگستری و اخذ مهر دادگستری را دارد و به تمام کسانی که قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل دارند و یا رزومه حرفه ای خود را تکمیل می نمایند توصیه می گردد.

محتوا و خدمات آموزش مجازی و الکترونیک

گواهی استفاده از محتوا و خدمات آموزشی

شرکت انتشارات دیجیتال توسعه دهندگان دانش گستر نشان + مرکز آزمون آنلاین و بستر آموزشی بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی ایرانیان برای متقاضیان محتوای آموزشی مجازی ارائه میدهد و ایشان بعد شرکت در آزمون و ارزیابی میتوانند گواهی استفاده از خدمات و محتوای آموزشی خویش را دریافت نمایند.

اهدافی که تمایل دارید بنیاد در دستیابی به آنها مشاور شما باشد :