از پوسته بزرگ آموزش آنلاین دیجی اکادمی رونمایی شد ...
021284284
0

دوره آموزشی کارشناس تغذیه nutritionist E-learning

انسان برای بقای خود نیازمند غذا است. خوردن یکی از نیازهای ذاتی بشر می باشد. داشتن تغذیه مناسب به طول عمر و سلامت جسمی و روحی افراد کمک زیادی می کند. علم تغذیه افراد را در رسیدن به یک تغذیه مناسب یاری می کند. رژیم‌ درمانی‌، اصول‌ علم‌ تغذیه‌، ارزش‌ مواد غذایی‌ و نحوه‌ تغذیه‌ مناسب‌ از موارد مهم در علم تغذیه می باشند. رژیم‌ درمانی‌ نیز نوع‌ رژیم‌ غذایی‌ لازم‌ در بیماری‌های‌ مختلف‌ را مشخص‌ می‌کند. اصول‌ علم‌ تغذیه‌ بررسی‌ می‌کند که‌ چه‌ فرآیندی‌ روی‌ مواد غذایی‌ خورده‌ شده‌ انجام‌ می‌گیرد تا جذب‌ یا دفع‌ شود. ارزش مواد غذایی، میزان ویتامین ها، املاح و سایر مواد مفید درون خوراکی ها را مشخص کرده و آنها را از نظر ارزش غذایی طبقه بندی می کند. رسیدن به یک برنامه غذایی مناسب را شاید بتوان هدف اصلی علم تغذیه دانست.
متخصص تغذیه فردی است که از علم تغذیه آگاهی کامل دارد. او از دانش خود برای کمک به افراد در تصمیم گیری در مورد سبک زندگی و تغذیه شان استفاده می کند. کارشناس تغذیه با دادن اطلاعات و مشاوره درباره ارتباط غذا با سلامت جسمی و روحی، به ترویج تندرستی در جامعه می پردازد.
متخصص تغذیه برای گروه های مختلف مردم اعم از کودکان، میانسالان، بیماران، افراد چاق و لاغر متناسب با وضعیت و نیاز آنها برنامه غذایی تهیه می کند. او برای آنها تعیین می کند از چه نوع مواد غذایی و به چه میزان روزانه مصرف کنند.
کارشناس تغذیه که در محل هایی مانند کارخانجات صنایع غذایی مشغول به کار می شوند، از دانش تغذیه خود در فرآیند تولید مواد غذایی استفاده می کنند.

دیدگاه کاربران
 • kimiya.rjb 6 مرداد 1399

  با سلام و خسته نباشد در مورد این رشته کدوم مدرک بین المللی رو میشه اخذ کرد ؟

  • مدیر کل سایت 7 مرداد 1399

   سلام پس از پایان موفقیت آمیز دوره میتونید هرکدوم را درخواست دارید اخذ نمایید.

 • سارینا 26 مرداد 1399

  سلام این مدرک چجوریه؟خیلی ها خرج میکنند و تو دانشگاه ها درس میخونن .فقط ۳۹۹ هزارتومن؟؟

  • مدیر کل سایت 28 مرداد 1399

   سلام و خداقوت – این یک دوره آموزشی کوتاه مدت است و ساعت مشخص درج می گردد – در دانشگاه شما مدرک تحصیلی می گیرید.

 • مریم 2 شهریور 1399

  خسته نباشیدخواستم بدونم بعد از سفارش و آموزش از طریق این پکیج میتونیم اشتغال زایی کنیم؟یا نیاز ب داشتن مدرک و آموزش بالاتری هم هست؟

 • امیر 22 بهمن 1399

  سلام حداقل سن برای گرفتن مدرک چند سال و بعد اینکه اموزش هارو دیدم پایان نامه رو کجا ارسال میکنیم به چه شرایطی هست ممنون میشم بگین

  • مدیر کل سایت 18 اسفند 1399

   حداقل سن برای این دوره ۲۶ سال است و ارسال پروژه و پیگیری از طریق کارشناسان آموزش بنیاد انجام میشود که در کنار شما – شما را راهنمایی مینمایند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *