از پوسته بزرگ آموزش آنلاین دیجی اکادمی رونمایی شد ...
021284284
0

مدیریت عالی و حرفه ای کسب و کار DBA گرایش املاک و مستغلات Real Estate Doctor Of Business Administration E-learning

املاک و مستغلات (داشتن یک سرپناه) از دیرباز یکی از اصلی ترین دغدغه های بشر به منظور دوری کردن از خطرات محیطی و همچنین ایجاد محیطی امن و راحت برای خانواده بوده است.
با در نظر گرفتن رشد سریع جمعیت و همچنین شهر نشینی افسار گسیخته، در این دنیای در حال تغییر امروز، ایجاد و ساخت سرپناهی امن برای مردم، یکی از دل مشغولی های مردم و دولت ها شده است.
منظور از واژه املاک و مستغلات، کلیه اموال و املاک اعم از منقول و غیر منقول می باشد که تحت تملک فرد، افراد، سازمان،گروه یا یک دولت قرار دارد.
در بسیاری از مواقع  املاک و مستغلات به همان ساختمان (مسکن) یا خانه ای که مردم در آن زندگی میکنند گفته میشود. اما این واژه تنها به سقف بالای سر مردم اشاره ندارد، در معنای وسیع تر و گسترده تر، املاک و مستغلات به کسب و کاری اشاره می کند که دامنه فعالیت آن از خرید و فروش خانه، ساختمان، مغازه،زمین،  باغ و غیره تا رهن و اجاره این املاک گسترده است.
این دوره شامل ۲ بخش مقدماتی ۳۰۰ ساعت و پیشرفته ۳۰۰ ساعت می باشد و به متقاضیانی که از محتوای آموزشی بهره مند می گردند و با موفقیت ارزیابی را پشت سر می گذارند ۲ گواهینامه مجزا (مقدماتی و پیشرفته هر یک به مدت ۳۰۰ ساعت ) تعلق می گیرد.
* به لحاظ اعتبار بالای بنیاد آموزش مجازی ایرانیان و سطح بالای آموزش ها، گواهینامه های این بنیاد دارای قابلیت ترجمه رسمی با مهر دادگشتری و وزارت امور خارجه می باشد و جهت مقاصد مهاجرتی، ارتقاء شغلی، رزومه و اعتبار فردی بسیار کاربردی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *